Hakkımda

Ekran Resmi 2022-12-06 11.44.07

 

AVUKAT ÖZNUR ULAŞ

Hakkımda

  • Eğitimime ilk olarak Başkent Üniversitesinde Ekonomi bölümünde başlamış bir süre bu bölümde okumuş almış olduğum fakülte ikinciliği derecesi sonrası çok sevmiş olsam da kariyerimi hukuk alanında sürdürmek istemem nedeni ile yine Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesine geçiş yaparak 3 yıl gibi bir sürede fakülteyi bitirmiş bulunmaktayım. Sonrasında 2014 yılında Ankara Barosunda avukatlık stajımı tamamlayarak avukatlık mesleğine başladım. Halen Av. Öznur ULAŞ adı altında kendi ofisimi ekibimle beraber yönetmekteyim.
  • Ankara ve İstanbul başta olmak üzere özellikle Avrupa ve İngiltere gibi ülkelere hukuki hizmet sağlamakta; Gayrimenkul hukuku, Sözleşmeler hukuku üzerinde yoğun danışmanlık ve dava süreçlerinde hukuki destek vermekteyiz.
  • 2015 yılında Gayrimenkul Hukuku(Devre Mülk ve Devre Tatil Sözleşmeleri) üzerine yazmış olduğum bir kitabım bulunmaktadır.
  • Hukuki süreçler zorlu olmakla beraber çözümünü sağlayabildiğimiz, adaleti yerine getirdiğimiz her süreçte bir o kadar keyifli bir sonuca hizmet etmektedir.